Sweet focie na cmenterzu

Przychodząc na cmentarz widzę ludzi robiących sobie zdjęcia. Gdy włączam telewizor widzę różne reportaże na cmentarzu. Twoi ulubieni wykonawcy kręcą teledyski na cmentarzu.
 Śmieszy mnie to wszystko. Ja przychodzę na cmentarz, aby się pomodlić za najbliższych, a nie żeby sobie zrobić zdjęcie. Nie rozumiem ludzi, którzy wstawiają na Facebooka zdjęcia przy grobie. Cmentarz to nie wojna polityków. Telewizja mówi nam co im narzuca dana partia. Gdy ludzie zobaczą znaczek sławnej stacji, to głównym tematem jest nie lubię tej stacji, wiecie że tu była telewizja? A nie temat najbliższych.

Pogrzeby sławnych ludzi są emitowane w telewizji, ludzie stoją smutni i płaczą, a jakiś reporter plącze im się pod nogami. To jest miejsce gdzie przychodzą rodziny i nie zawsze chcą być pokazywani przed kamerami rozmazani i zapłakani.

Chcesz się pochwalić, że ktoś zmarł powinnaś bardziej uwiecznić, że dana osoba żyje i się z tego cieszyć.
 To jest dla mnie sztuczne, są lepsze miejsca do robienia zdjęć. Moim zdaniem jest to miejsce wyciszenia się i dłuższego pomyślenia o najbliższych. A nie jakieś hałasy i głupie plotkowanie. Plotki można usłyszeć przechodząc alejkami cmentarza..

Ludzie na cmentarz zamiast przyjść na czarno przychodzą w dresach, w kolorowych kurtkach. Czy ja pomyliłem cmentarz z pokazem mody? Na cmentarzu powinny przeważać kolory żałobne.

Nienawidzę tego jak ludzie omijają dzień wszystkich świętych. Zobaczymy jak ty umrzesz czy ktoś będzie Cię odwiedzał?

Niestety tak ludzie szanują ten dzień, stał się on marketingiem w telewizji. Sztucznym zdjęciem na Facebooku. Popularnym teledyskiem na YouTubie.
WATCH/ZEGAREK JORDAN KERR
SHIRT/KOSZULA H&M
PANTS/SPODNIE BONPRIX
JACKET/KURTKA RESERVED


11 komentarzy:

 1. Ludziom chyba miesza się w głowie. Jak dla mnie robienie sobie zdjęć na cmentarzu to brak szacunku dla zmarłych.
  Mój blog - Klik

  OdpowiedzUsuń
 2. No niestety, ale takich ludzi jest coraz więcej :/ Według mnie na cmentarzu nie powinno się ani robić zdjęć ani nagrywać, bo to miejscu do wspominania zmarłych a nie :/
  Pozdrawiam c; /~Kinga
  Unpredictabble ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tak nie wiem co ci ludzie teraz mają w głowie jest tyle miejsc, że mogą kręcić teledyski czy robić zdjęcia w wielu innych miejscach :)
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie teraz korzystaj z każdej możliwości... żałosne

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektórym po prostu trzeba zakazać używania telefonów... po prostu brak myślenia.
  Pozdrawiam i zapraszam na:
  mysterious-bunny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Racja, na cmentarzach nie powinno robić się takich rzeczy. Mnie zawsze śmieszy jak ludzie na Wszystkich Świętych ubierają się jak na pokaz mody...

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ludziom miesza się w głowach, czasami aż za bardzo.

  Pozdrawiam serdecznie

  W wolnej chwili zapraszam do mnie noduss-tollensss.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta "moda" robi się co raz dziwniejsza..

  OdpowiedzUsuń