SEPIA

     Znów nie prowadzę tego bloga systematycznie i zrzuciłem go na drugi plan. Nie zapominałem o nim, tylko brak czasu robi swoje i nie pozwala mi na pisanie i wymyślanie nowych tematów. Dlatego od dzisiaj na mojej stronie będą się pojawiać posty ze zdjęciami moich stylizacji bez żadnego tekstu. Nie martwcie się, nie zanudzę was i tylko gdy znajdę chwilkę to dłuższy post na pewno się pojawi. Osoby, które będą chciały wejść na bloga na pewno wejdą, mam nadzieje, że przez taki krok nie stracę  odbiorców, a może ktoś nowy mnie odwiedzi. Lubię w życiu eksperymentować i wprowadzać małymi kroczkami nowe pomysły. Nienawidzę stagnacji i stania w miejscu. Zapewniam was, że się nie zawiedziecie, a ja będę miał więcej czasu na dopracowanie swojej stylizacji.
Posty, przez taką zmianę będą się częściej pojawiać na moim blogu i nie będzie on świecił pustkami, tak jak to było do tej pory. Na prawdę czasem jest mi ciężko wymyślić jakiś temat, a zdjęcia mam już przygotowane. Takie zdjęcia leżą na komputerze i ich nie wykorzystuje lub są wrzucane pojedynczo na mojego instagrama (flarriblog) i facebooka (Flarri). 


  Ten pomysł już dawno pojawił się w mojej głowie, lecz słyszałem od ludzi, że każdy chce sobie coś poczytać, a nie tylko oglądać zdjęcia, że jest już dużo takich stron, że niczym nie będę się wyróżniał. Moim zdaniem jest to nie prawda bo nie ma dwóch takich samych ludzi, każdy ma swój unikalny styl. Przez dłuższy czas żyłem w przekonaniu, że może oni mają racje, więc na siłę próbowałem wymyślić  post i nie zawsze to było ciekawe lub interesujące . Wrzucanie samych zdjęć, też ma swoje plusy, bo nie każdy ma tyle wolnego czasu aby przeczytać dany tekst i zastanowić się o co chodziło autorowi. Ludzie najczęściej nie lubią czytać długich i skomplikowanych tekstów, ponieważ nie mają czasu albo po prostu im się nie chce. Mój blog to moje pomysły, wzloty i upadki, więc stwierdziłem, że nikt nie będzie mi mówił jak mam go tworzyć, co mam na nim pisać i jakich tematów nie poruszać. 
Jeśli zaakceptujcie taka formę blogowania to obiecuje, że będzie bardziej ciekawiej. SHORTS/SPODNIE  H&M
WATCH/ZEGAREK  GENEWA PLATINUM
BLOUSE/BLUZA  CASA MODA
WATCH/ZEGAREK  JORDAN KERR
CAP/CZAPKA      MITCHELL&NESS

2 komentarze: