Po co tu jesteś?


Po co wszedłeś na mojego bloga, aby się z niego pośmiać, aby pokazać innym, że jestem do niczego, że pisze bzdury, że nic nie potrafię? Widzę czasem pośród innych bezpodstawną krytykę, śmieją się, żeby śmiać.   
   Może jednak chcesz się czegoś dowiedzieć o moim życiu, chcesz zobaczyć, że lubię pisać i wychodzi mi to całkiem dobrze, że mam jakieś zainteresowania. Może chcesz sobie poczytać, o czymś innym a nie kolejny artykuł z gazety. Masz dosyć zakłamanej telewizji, gdzie każda stacja wciska Ci inne informacje.

  Mam swoje hobby oddaje się czemuś w 100 procentach, czy to jest faktycznie temat to wyśmiewania. Robię coś w swoim życiu i wyróżniam się czymś pośród innych. Pokazuje, że warto próbować robić to co się kocha i nie warto przejmować się opinią  innych. Nawet jak komuś się nie podoba to co robię, to nie musisz tego czytać, nie zmuszam Ciebie do tego, ale  będę wiedział, że chociaż spróbowałem, bo wiem, że później już będę za stary na jakieś zmiany w życiu i na spełnianie swoich marzeń. Nie będę pokazywać Ci jaki mam dzisiaj obiad, jaka jest teraz pogoda, bo wiem, że nie będzie ciebie to interesować, pisze o istotnych sprawach. U mnie dowiesz się o rzeczach, których jeszcze nigdzie nie było.
   Każdy myśli, że na bloga szybko się tworzą teksty, tak nie jest. Posty które piszę, to ciężka praca, która trwa kilkanaście godzin - poprawki, zdjęcia, pomysł, to nie przychodzi w minutę. Mój blog to codzienne przemyślenia normalnego człowieka.  Bloger musi się nieźle natrudzić, żeby czymś zainteresować odbiorców, musi mieć swój temat, tam gdzie już każdy temat został poruszony, musi mieć swój styl, czymś się wyróżniać.
    .  
Nie będę ciebie zmuszał, abyś tutaj wchodził, nie chcesz to nie wchodź, nie zależy mi na wyświetleniach, trafiam do nielicznych, nie musisz należeć do tego grona. Nie unoszę się z tym i nie wciskam ludziom na siłę swojego bloga, nie każdemu muszę się podobać.

 Po co ludzie wchodzą na Twojego bloga? Czy się pośmiać? Czy się czegoś dowiedzieć? 
BLOUSE/BLUZA FABRIC
PANTS/SPODNIE LIVERGY PREMIUM
WATCH/ZEGAREK  JORDAN KERR
SHOES/BUTY CRIVIT

1 komentarz:

  1. Przyznam że "zabiłeś" mnie pierwszym akapitem... jestem tu pierwszy raz, z ciekawości weszłam na Twojego bloga. Doskonale zdaję sobie sprawę, że blogowanie, pisanie tekstów to nie jest łatwa sprawa...
    Fajnie że idziesz pod prąd i poświęcasz się swojej pasji!
    powodzenia:)

    OdpowiedzUsuń