Będę kimś bez rad ludzi

Ludzie każą nam się zmieniać. Codziennie dostajemy kilkanaście rad jak mamy żyć, co mamy robić i jak nie powinniśmy postępować. Słyszymy ich krytykę, że nie pasuje im nasz styl ubierania, nasza pasja i nasze życie. Kierują naszą drogą zamiast skupić się na własnej. Czepiają się o każdy nasz ruch o to, że mogliśmy inaczej coś wykonać i sądzą, że zawsze wszystko będzie źle i nie dobrze. Znajdą we wszystkim drugie dno, nawet gdy jesteśmy pewni, że zachowaliśmy się poprawnie, oni powiedzą, że do niczego się nie nadajemy. Zawsze nie będzie im coś pasowało.

Ludzie nie rozumieją, że to jest tylko i wyłącznie moje życie. Jak nie będę chciał nic robić to nie będę nic robił. Jak będą chciał spać to pójdę spać. Jak coś mi się znudzi to, to zmienię. Jeśli poczuje chęć odkrycia czegoś nowego to, to odkryje. Jak będę chciał znaleźć pracę to ją znajdę. Ode mnie zależy co będę robił, jak będę to robił  i kiedy będę to robił. 
Nie pozwólcie by inni kierowali waszym życiem, macie je tylko jedno i nie zmarnujcie jego na wysłuchiwanie bzdur na swój temat.


BLOUSE/BLUZA MERINOWOOL
SHORTS/SPODENKI  H&M
WATCH/ZEGAREK  JORDAN KERR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz