ROZSTANIE

Ile razy zostawiła cię dziewczyna, z którą miałeś być do końca życia? Ile razy nikt cię nie chciał, kiedy potrzebowałeś kogoś obok?

Kiedy wszystko się układa i myślisz, że tak będzie ciągle, dostajesz niespodziewany cios, który cię paraliżuję. Płaczesz, ponieważ wiesz, że nie o to walczyłeś. Robisz co tylko możesz, aby było inaczej, ale nie możesz odpowiadać za decyzje innych. Zastanawiasz się jakie błędy popełniłeś, dlaczego to ciebie musiało spotkać. 
Czy istnieje sprawiedliwość na tym świecie? Te piękne słowa, które napędzały cię zawsze rano do wstania, te miłe sms’y na dobranoc… Twoje starania wobec osoby, z którą planowałeś założyć rodzinę… To wszystko nagle pryska. Tęskniłeś za nią zanim jeszcze odjechała. Wiedziałeś, że to jest ta jedyna. Miałeś gdzieś inne dziewczyny, ona była twoim oczkiem w głowie. Oddałbyś wszystko, aby była blisko ciebie. I nagle wszystko się kończy.
Miłość umiera. Sam nie wiesz, jakie błędy popełniłeś, co zrobiłeś źle. Obwiniasz się, a na dodatek słyszysz z jej ust słowa, które cię dobijają, a które nie do końca wyjaśniają, dlaczego musicie się rozstać. Ona nie chce wytłumaczyć skąd ten koniec, a ty wiesz, że to finalny rozdział. Nie jesteś w stanie złożyć poprawnie zdania, na ogół jesteś twardy, ale w tym momencie twoje nogi same się uginają. Łzy, które już nigdy nie miały pojawić się na twojej twarzy, spływają po policzkach. Leżysz na jej ramieniu, słyszysz, że będzie dobrze, ale jak ma być dobrze skoro właśnie ją tracisz?  
Rozumieliście się bez słów. Nagle odchodzi od ciebie ta druga połówka, przy której dni szare robiły się kolorowe. Obrazy zaczynają pojawiać się w twojej głowie, wspominasz te fajne chwile, gdy byliście tylko we dwoje – ty i ona.Oglądasz zdjęcia, na których byliście razem… Przeżywasz koszmar gdy jej nie ma. Jest ta cholerna pustka, nie wiesz, co ze sobą zrobić. Najbliżsi chcą ci pomóc, ale nie wiedzą jak, sam musisz sobie poradzić. Masz jednak przeczucie, że już nigdy nie poznasz nikogo tak wspaniałego, że będziesz sam do końca życia. Skreślasz każdą nowo poznaną osobę, bo wiesz, że historia się powtórzy. 

Masz dość, życie cię niszczy. 
Najchętniej skończyłbyś z tym wszystkim, ale nie masz tyle odwagi.....


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz