KŁAMSTWO?

Pytam się was wszystkich czy macie w tym świecie osobę na którą możecie na prawdę liczyć?

Wolę mieć kilka przyjaciół takich prawdziwych, niż grono fałszywych kolegów.
Lecz czasem z tą prawdziwością jest różnie. Potrafią zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel, nie patrząc że przy tym krzywdzą najbliższe osoby.
Tak nie zachowują się ludzie którzy znają się prawie całe życie. Gdzie tylko mogłem to mu pomagałem. Wiedziałem że jest osobą której mogę ufać. 
Wszystko było ułożone ja miałem go kryć przed prawdą. Zachowywałem się jak głupek i pokazywałem ze to moja wina, chodź wiedziałem ze on jest wszystkiemu winny. Poleciało tysiące wyzwisk w moja stronę bo wszyscy myśleli ze to ja. Ludzie którzy w ogóle mnie nie znali obrażali mnie. Wolałem być obrażany niż go wydać. Nie reagowałem na te głupie słowa. Na nienawiści nikt nigdy nic nie zbudował. Widziałem że mam  przyjaciela za którego oddałbym wszystko, dlatego do końca trzymałem się ustalonej wersji.
W pewniej chwili poprzeczka została podniesiona, i to było już przegięcie co się działo dalej. Zdenerwowany kazałem mu powiedzieć prawdę, nie odzywał się. Nie chciałem nic od niego, chciałem tylko mieć spokój i żyć w prawdzie. Jak przez głupotę można rozwalić przyjaźń. Zostałem nagle wrzucony wir kłamstw i w jednej chwili narobiłem sobie tyle wrogów, za nie swoje słowa. A dokładnie poszło o płeć przeciwną. Myślę że wszystko się ułoży a ja pogodzę się z przyjacielem. Bo trzeba ludziom wybaczać.

Dziewczyny tak potrafią omotać wokół palca że człowiek nie myśli realnie i krzywdzi tych nad którymi mu na prawdę zależy.

 Brałeś udział w kłótni z udziałem dziewczyn ?

Miałeś taką sytuacje że zawodziła Cie bliska osoba?

Co jest dla Ciebie  ważniejsze przyjaciel czy dziewczyna?

Czasem warto się zmienić aby już nie popełniać tych samych błędów...
Bo kolejnej szansy można już później nie dostać... 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz