LEPSI

Czy znasz takich ludzi którzy myślą że są lepsi, wyżsi, mądrzejsi. Tacy którzy nic nie zrobili, potrafią tylko przezywać , krytykować,  i rządzić tobą.  Gwiazdy klasowe, gwiazdy na osiedlu. Widza tylko siebie, wielcy inaczej. Ludzie którzy Cie przezywają za nic, za to że oddychasz. Wszystkiego się czepiają. Masz ich dosyć a oni ciągle są obok Ciebie, chcesz się od nich uwolnić, a oni jeszcze się do Ciebie uśmiechają. Znasz takich ludzi którzy namalowali sobie na reku kilka dziar i skaczą jak króliki. Nagle wielka sława im się należy, królu złoty. Jak nie masz nic nie masz pieniędzy, jesteś szary, w rodzinie się nie układa to mają cie gdzieś omijają cie łukiem, nie odpisują, nie porozmawiają z tobą. Ale jeśli chodzi abyś im pomógł  teraz nagle wielki przyjaciel. 

Podziały z dupy. Kto to wymyślił. 
Wszyscy jesteśmy tacy sami. Czemu musicie tak się wywyższać?


Prawdziwych ludzi jest mało. Jeśli masz magistra, inżyniera  nawet to nie jest najważniejsze. Ważne co ze sobą reprezentujesz, czy jesteś osobą którą warto znać.
Takich ludzi można policzyć na palcach jednej ręki. Jesteś wielki zejdź na ziemie co osiągnąłeś skończyłeś gimnazjum, dziękuje kończ dalej. Pokaż że jesteś kimś nawet bez papierów, osobą z autorytetem . 
Gówno prawda że jesteś gorszy od innych, jesteśmy tacy sami .

Ludzie są inni nie ma takich samych charakterów, tak to prawda, ale jesteśmy ludźmi jak wszyscy wokół Ciebie i Mnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz